ZESPÓŁ EDUKACYJNY
im. Jana Pawła II

Dzień dziecka

Dzień Dziecka

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest Dzień Dziecka, który uczciliśmy w naszej szkole 30.06.2018 r. Tego dnia na najmłodszych uczniów tj. klasy I-III czekało wiele atrakcji. Jedną z nich było przedstawienie pt. „Rzepka”, w którym w głównej roli wystąpili rodzice naszych uczniów. Przedstawienie bardzo się podobało i spotkało z licznymi owacjami.

Każdy w wychowawców zadbał też o ciekawe zabawy sportowe na świeżym powietrzu. Uczniowie tego dnia jedli smaczne lody oraz otrzymali kolorowe balony. Odbyło się też podsumowanie projektu „Nabieramy cyfrowej mocy”. Dzieci obejrzały prezentację prac, które wykonywały podczas zajęć w Programnie Paint i TuxPaint.

Na zakończenie odbył się pokaz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej z Trzebiechowa. Dzieci mogły obejrzeć wnętrze wozu strażackiego, przymierzyć hełm strażacki a także zobaczyć jak wygląda pełne umundurowanie bojowe strażaka. Wiele radości sprawiło lanie wodą z węża strażackiego. Mamy nadzieję, że każde dziecko w tym dniu czuło się wyjątkowo i będzie go miło wspominać.

Dzień DzieckaDzień DzieckaDzień DzieckaDzień DzieckaDzień DzieckaDzień DzieckaDzień DzieckaDzień DzieckaDzień DzieckaDzień DzieckaDzień Dziecka