ZESPÓŁ EDUKACYJNY

I Spotkanie integracyjne klasy VII b

30 Września 2017 r. odbyło się spotkanie integracyjne naszej wspaniałej klasy.

Mogliśmy się bawić dzięki pomocy nieocenionych rodziców i starszego rodzeństwa, którzy zaszczycili nas Swoją obecnością, a byli to: Państwo Danuta i Cezary Słoboda, Pani Ula Jakubowska, Pani Basia Pełka i Pan Wojciech Sokół.

Bawiło się z nami także młodsze rodzeństwo.

Pierwsze były podchody, następnie przeszliśmy na plac przy domu Jakuba Słobody, gdzie wspaniale bawiliśmy się dalej, były mecze siatkówki, piłki nożnej.

Nie obyło się bez niespodzianki, którą z okazji Dnia Chłopaka przygotowałyśmy naszym młodszym i starszym Chłopcom, były medale i słodki poczęstunek, oprócz tego Pani Słoboda upiekła pyszne pączki.

Na ognisku przygotowanym przez uczniów piekliśmy kiełbaski.

Jeszcze raz za pomoc w organizacji spotkania bardzo dziękuję Rodzicom i do zobaczenia w sali gimnastycznej.