ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Dzień Wiosny

„Wiosna, ach to ty!” – ten wers piosenki wykonywanej przez Marka Grechutę był inspiracją dla uczniów klas IV-VI, którzy wraz z wychowawcami 21 marca wykonywali gazetki i dekoracje związane z tą porą roku. W czasie działań uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty plastyczne i umiejętności społeczne takie jak współpraca grupie. Najbardziej „wiosenne” okazały się prace klas: 6b, 6a i 4c. Klasy te otrzymały nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

W tym pełnym wrażeń i zabawy dniu odbyły się też inne niż zwykle „lekcje” języków obcych w formie gier, zabaw i konkursów.

Była też okazja, aby nagrodzone zostały osoby z klas 6, które wygrały konkurs językowy pn. „Omnibus z języka angielskiego”.

Laureaci to:
- Hanna Marcinek - I miejsce,
- Kacper Kurowski - II miejsce,
- Marcel Wrubel – III miejsce.

Wiosnę 2018 uważamy za uroczyście powitaną!

Dzień WiosnyDzień WiosnyDzień WiosnyDzień WiosnyDzień WiosnyDzień WiosnyDzień WiosnyDzień Wiosny