ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Andrzejki w pierwszej klasie

Uczniowie klasy pierwszej zapoznali się z tradycją Andrzejek. Podczas wesołej zabawy zorganizowanej przez wychowawczynię, dzieci różnymi sposobami wróżyły sobie przyszłość.

W przygotowanie wróżb zaangażowali się rodzice, którzy zadbali również o słodki poczęstunek. Dla niektórych uczniów było to pierwsze spotkanie z taką zabawą. Wiele radości wywołało wróżenie przyszłości z przebitych balonów, losowanie kubeczków z przepowiednią, wybór imienia przyszłej żony lub męża, wywróżony zawód itp. Dzieci w doskonałych nastrojach bawiły się w rytmie dyskotekowych przebojów.