ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Ferie inaczej!

W tym roku wielu uczniów postanowiło spędzić początek ferii w szkole. W ramach realizacji projektu "Eksperymentujemy w Trzebiechowie – nowe pracownie, nowe zajęcia, nowe umiejętności", wychowawcy klas przygotowali ciekawe eksperymenty i zadania dla dzieci.

Dużo radości wywołały komputerowe łamigłówki, logiczne gry, układanki, a przede wszystkim doświadczenia. Dzieci obserwowały zachowanie kropli oleju w wodzie, tworzyły "lampę lava", sprawdzały, gdzie można przyczepić naelektryzowany balon oraz sporządziły ciecz nienewtonowską. Pan Marek Wądołowski zaprosił uczniów na bardzo widowiskowe pokazy doświadczeń z ogniem oraz zaprezentował krótkie filmy przyrodnicze z wykorzystaniem okularów VR BOX GOOGLE 3D, które zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Zajęcia były bardzo radosne i udane!

Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!Ferie inaczej!