ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Świąteczne warsztaty dla dzieci

15 grudnia w klasie III a odbyły się warsztaty świąteczne, podczas których dzieci dekorowały ozdoby choinkowe za pomocą techniki decoupage. Zajęcia przeprowadziła pani Olga z Zielonej Góry, która na co dzień organizuje warsztaty plastyczne dla dzieci oraz rodziców. Uczniowie otrzymali bombki wycięte ze sklejki, które najpierw musieli odpowiednio pokryć białym podkładem, a następnie ozdobić motywami wyciętymi z serwetek. W ten sposób powstały oryginalne dekoracje o niepowtarzalnych wzorach.