ZESPÓŁ EDUKACYJNY

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY STARCIE TYTANÓW

Dnia 2 czerwca odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY STARCIE TYTANÓW. Do konkursu przystąpili uczniowie z trzech szkół. Byli reprezentanci SP w Klenicy, ZSP w Kargowej i ZE w Trzebiechowie. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów dotyczących historii Grecji, a w szczególności mitologii greckiej oraz wykazanie się znajomością treści poznanych mitów. W konkursie wzięło udział pięć trzyosobowych drużyn, reprezentujących szkoły. Spośród nich jury wyłoniło trzy zwycięskie zespoły.

I miejsce zajęli uczniowie klasy piątej ZE w Trzebiechowie
(Jakub Słoboda, Julia Sokół, Dominika Słota)

II miejsce zajęli uczniowie klasy szóstej ZE w Trzebiechowie
(Zuzanna Galor, Agata Naskręt, Jakub Krystians)