ZESPÓŁ EDUKACYJNY
Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II

Pamiętamy o babciach i dziadkach

31 stycznia grupy taneczne "Pałacowe duszki" i "Flava dance" odwiedziły pensjonariuszy trzebiechowskiego Domu Pomocy Społecznej. Uczniowie naszych szkół zaprezentowali wcześniej przygotowane układy taneczne.

Babcie i dziadkowie zostali także obdarowani laurkami i kwiatami wykonanymi przez dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Miło było zobaczyć uśmiech na twarzach starszych ludzi, którzy gromkimi brawami dziękowali tancerzom za występy.

Dziewczęta z grupy gimnazjalnej odwiedziły z prezentami także tych, którym problemy zdrowotne nie pozwoliły zobaczyć naszych występów.

Pamiętamy o babciach i dziadkachPamiętamy o babciach i dziadkachPamiętamy o babciach i dziadkachPamiętamy o babciach i dziadkachPamiętamy o babciach i dziadkachPamiętamy o babciach i dziadkach