ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Dzień Języków Obcych

Pierwszy dzień wiosny klasy IV – VI powitały po angielsku i niemiecku uczestnicząc w Dniu Języków Obcych. Ten szkolny event zorganizowała pani Elżbieta Zielonka z pomocą pani Anny Kowalczyk i pani Justyny Karczyńskiej.

W wiosennej scenerii poszczególne klasy pochwaliły się umiejętnościami językowymi prezentując wesołe scenki z życia codziennego, śpiewając poznane na lekcjach i nie tylko piosenki, tańcząc i recytując wierszyki. W miniturnieju kulturoznawczym uczniowie rozwiązywali zagadki dotyczące słynnych postaci z krajów anglojęzycznych, a także opowiadali dowcipy o Anglikach, Niemcach, Szkotach i Polakach.

Było duże zaagażowanie i uśmiechy, były brawa, był bis, a na koniec podziękowania i dyplomy dla klas za aktywny udział w Dniu Języków Obcych.

Wszystkim osobom, które swoją pomocą wsparły organizację wiosennej imprezy językowej, bardzo serdecznie dziękujemy!

Dzień Języków ObcychDzień Języków ObcychDzień Języków ObcychDzień Języków ObcychDzień Języków ObcychDzień Języków ObcychDzień Języków ObcychDzień Języków ObcychDzień Języków Obcych