ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Z mitologią na Ty!

Uczniowie klas V na lekcjach języka polskiego z dużym zainteresowaniem wędrowali po ścieżkach mitologii greckiej. Z chęcią poznawali wierzenia Starożytnych Greków, greckich bogów, herosów, bohaterów. Przekonali się, że nauka może być dobrą zabawą i ciekawą przygodą. Uczniowie mieli także okazję do podjęcia międzyklasowej rywalizacji dotyczącej znajomości mitów greckich. 10 grudnia 2012 odbył się konkurs mitologiczny, podczas którego uczniowie wykazywali się wiedzą i umiejętnościami związanymi z mitologią.

W rywalizacji klas zwyciężyła klasa V b, a w kategorii indywidualnej wygrała Patrycja Arendt z kl. Va. Poza tym wyróżnienia otrzymali: Andżelika Leśniewska (kl. Va), Julia Kokocińska (kl. Va), Hubert Maćkowiak (kl. Vb), Ania Bieniek (kl. Vb), Weronika Michalak (kl. Vb) i Wiktoria Suzanowicz (kl. Vb).

Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, a zwycięzcy dodatkowo otrzymali dyplomy.

Z mitologią na Ty!Z mitologią na Ty!Z mitologią na Ty!Z mitologią na Ty!Z mitologią na Ty!Z mitologią na Ty!