ZESPÓŁ EDUKACYJNY

To już karnawał!

Początek Nowego Roku to czas wspaniałych, karnawałowych zabaw. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na bale i dyskoteki, w których już wkrótce będą uczestniczyć. Aby umilić to oczekiwanie, w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia poświęcone zabawom karnawałowym. Na kolejnych zajęciach z cyklu "Czytam, bo lubię" dzieci wysłuchały wierszy o Nowym Roku i karnawale, następnie z zaangażowaniem rozmawiały o ich treści, a w dalszej części uczniowie wykonywali prace plastyczne związane z tym tematem. Na przełomie stycznia i lutego świetlica szkolna wypełniła się kolorowymi maskami karnawałowymi, które dzieci z wielką radością wykonywały przy użyciu ozdobnych cekinów, brokatów i piórek. Niektóre z tych masek będą dopełnieniem dziecięcych przebrań w czasie balu.

To już karnawał!To już karnawał!To już karnawał!