ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Jak to z tym Misiem było?

Historia pluszowego misia rozpoczęła się w roku 1902, ponad 110 lat temu.

W naszej szkole Święto Pluszowego Misia także obchodzimy od wielu lat, w tym roku w sposób szczególny bo urodzinowy.

Przygotowania rozpoczęły się dużo, dużo wcześniej, jak na ważna uroczystość przystało. Każda klasa przygotowała piękne portrety Misia, specjalną prezentacje piosenek, wierszy i misiowych scenek.

Były konkursy sprawnościowe, zabawy ruchowe, a także rozgrywki zagadkowe. Wszystkiemu towarzyszyła misiowa muzyka, uśmiechy i radość dzieci, a na koniec symboliczny tort dla Misia i podwójne odśpiewanie 100 lat (czyli 200) no i małe słodkie "co nieco".

Dziękujemy za zaangażowanie paniom wychowawczyniom, współpracę paniom ze świetlicy i współprowadzenie wolontariuszkom ze Szkolnego Klubu Wolontariuszy.

Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?Jak to z tym Misiem było?