ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Bal karnawałowy klas II - III

Dnia 08.02.13 r. odbył się tradycyjnie bal przebierańców dla klas II i III szkoły podstawowej. Jak co roku było barwnie i bajkowo, a różnorodność strojów tak duża, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Do szalonej zabawy ruszyły księżniczki i królewny, damy i czarownice, kowboje, marynarze i piraci, zwierzęta, pajacyki oraz wiele innych postaci w pięknych kostiumach. Dzieci bardzo chętnie brały udział w różnych karnawałowych konkursach, które przygotowały wychowawczynie: p. G. Sadowska, p. B. Furmańska, p. A. Kanclerz, p. D. Wojtkiewicz. Był taniec na gazecie, taniec z miotłą, z balonem, konkurs "gorące krzesło" itp. Za uczestnictwo w konkursach dzieci otrzymywały różne nagrody. Konkursy przeplatane były tańcami i słodkimi poczęstunkami. Szkoda, że bal tak szybko minął i trzeba poczekać do następnego karnawału za rok.