ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Jak karnawał to karnawał!

Dzieci z młodszych klas I-III ZE w Trzebiechowie miały także sposobność pobawić się na wielkim balu przebierańców, który odbył się 8 lutego 2012 roku w sali widowiskowej Trzebiechowskiego Ośrodka Kultury.

Maluchy czekały z niecierpliwością na ten dzień. Każdy przygotowywał się do niego od dawna wymyślając różnorodne stroje. Jedni skorzystali z gotowych ofert sklepów inni zdali się na własną wyobraźnie, rodziców i to co znaleźli w szafach. Aż nadeszła ta upragniona chwila. Dokładnie o godzinie 12.00 radosny, kolorowy korowód przebierańców wyruszył pod opieką swoich pań na salę TOK-u. Rozpoczął się bal nad bale.

A tam to się działo!

Były tańce przy wesołej muzyce, konkursy, taniec z balonami, na gazetach, zabawy sprawnościowe, w pociąg i wiele innych. Wszyscy chcieli brać udział w konkurencjach. Zabawom i konkursom towarzyszył wspaniały nastrój. Pod koniec balu nastąpił najbardziej oczekiwany moment, a mianowicie prezentacja kostiumów. To był niesamowity pokaz. Każdy z zaciekawieniem oglądał księżniczki, wróżki, rycerzy, strażaków, muszkieterów, piratów, bohaterów bajek, stroje różnych zwierząt i innych przebierańców.

Po dwóch godzinach "tańców i hulanek" czas było kończyć zabawę. Rozradowane dzieci z nagrodami w rękach rozeszły się do domów.

Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!Jak karnawał to karnawał!