ZESPÓŁ EDUKACYJNY

II Dekanalny Konkurs Biblijny w Sulechowie

20 kwietnia 2012 r. przedstawiciele klas szóstych: Tomasz Gierlik, Dawid Holewa i Kacper Hryszkiewicz reprezentowali nasza szkołę w II Dekanalnym Konkursie Biblijnym.

Tego roku należało wykazać się wiedzą z zakresu Ewangelii wg św. Marka. Do konkursu stanęło 11 drużyn z Dekanatu sulechowskiego, każda z drużyn miała do wykonania sześć zadań, min.: krzyżówkę, rozpoznanie przypowieści przedstawionych w pięknie przygotowanych scenkach, przywołanie tytułów obrazów biblijnych i inne działania o różnym stopniu trudności.

Rywalizacja w atmosferze dobrej zabawy była bardzo wyrównana, dlatego też potrzebna okazała się dogrywka. W efekcie nasza drużyna zdobyła IV miejsce.

Gratulujemy!!!