ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Dawid Holewa w półfinale FunEnglish.pl!

18 kwietnia zakończył się bardzo ciekawy Multimedialny Konkurs Języka Angielskiego FunEnglish.pl. Z naszej szkoły uczestniczyli w nim Dawid Holewa, Beata Mital, Wiktoria Ćwirko i Kamil Szczerba, którzy rywalizowali z kilkoma tysiącami uczniów szkół podstawowych z całej Polski. W eliminacjach rozwiązali 10 zadań oraz uczestniczyli w grze językowej online. Do następnego etapu – półfinału zakwalifikował się Dawid Holewa, który zmagał się z kolejnymi multimedialnymi zadaniami. Gratulujemy!!!

Dziękujemy naszym szóstoklasistom za podjęcie wysiłku aktywnego udziału w FunEnglish.pl. Mamy nadzieję, że w przyszłym konkursie więcej naszych uczniów zdecyduje się sprawdzić swoje umiejętności językowe. Następna edycja już we wrześniu!