ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Konkurs wiosenny "Pierwszy dzień wiosny"

Wiosna

Z okazji nadejścia kalendarzowego dnia wiosny Samorząd Uczniowski przygotował konkurs dla uczniów klas I – VI. Zadaniem uczestników było dokończenie hasła rozpoczynającego się od słów: "Pierwszy dzień wiosny jest jak…". Autorzy najciekawszych zdań a także pozostali uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni 21 marca podczas szkolnych obchodów pierwszego dnia wiosny.

I miejsce: Oktawia Wołoszyn, kl. VI b "Pierwszy dzień wiosny jest jak potok płynący"

II miejsce: Daniel Hutor, kl. VI a "Pierwszy dzień wiosny jest jak lek na całe zło świata"Ola Śnieguła, kl. VI a "Pierwszy dzień wiosny jest jak lek kojący"

III miejsce: Patrycja Arendt, kl. V a "Pierwszy dzień wiosny jest jak kropla wody, której potrzebuje ryba"

Wyróżnienia:

Natalia Szewczuk, kl. VI b "Pierwszy dzień wiosny jest jak buldog szczekający"

Roksana Chodakiewicz, kl. VI b "Pierwszy dzień wiosny jest jak słowik śpiewający"

Gratulacje!