ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Wiosenny konkurs plastyczny

Za oknami zrobiło się cieplej i jaśniej. Tegoroczna wiosna nie kazała na siebie długo czekać! W radosnych nastrojach świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs dla klas I – VI polegający na plastycznej interpretacji wiosennego wiersza. Efektem działań uczniów przy wsparciu wychowawców są przepiękne plakaty prezentujące różne oblicza wiosny. W piątek, 21 marca wręczone zostały dyplomy i nagrody, a wszystkie prace można oglądać na szkolnych korytarzach. A oto wyniki konkursu:
I miejsce: klasa IIB
II miejsce: klasa I, klasa IIA, klasa IIIA, klasa IIIB, klasa V i klasa VIA