ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Warsztaty świąteczne

Przygotowania świąteczne czas start!

Zapewne w niejednym domu stoi i pachnie już choinka, kolorowe lampki świecą w oknach a wieniec odpali niebawem kolejną świecę.

Również w naszej szkole przygotowania pełną parą!

W naszych salach lekcyjnych stoi już choinka, listy do Mikołaja napisane -czekają na odzew, (najlepiej w postaci prezentów), akcenty świąteczne gdzie się tylko da!

5.12.2018 rodzice wraz z uczniami klas I-III, spotkali się na świątecznych warsztatach.

A tam się działo...brokat sypał się na zmianę z posypkami na pyszne pierniczki. Każdy oblizywał paluszki z kolorowego lukru lub przyklejał śnieżynki, giazdki do pięknych świątecznych lampionów...przygotowania możecie obejżeć poniżej zaś całkowite efekty naszej pracy na stoiskach kiermaszu świątecznego, który odbędzie się dnia 16.12.2018 przed budynkiem gminy Trzebiechów.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do nabycia dekoracji oraz smakołyków.

Warsztaty świąteczneWarsztaty świąteczneWarsztaty świąteczneWarsztaty świąteczneWarsztaty świąteczneWarsztaty świąteczneWarsztaty świąteczneWarsztaty świąteczne