Jan Paweł II

ZESPÓŁ EDUKACYJNY
Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II

Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??

Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??

Czemu nie :) !? Uczniowie klasy III oraz II miały okazję uczestniczyć w warsztatach w Pizzeri Mafia w Sulechowie. Ale zanim zrobiliśmy pizzę, dowiedzieliśmy się skąd właściwie pochodzi, jaka jest jej historia oraz jak nazywała się pierwsza pizza na świecie.

Po tym zastrzyku wiedzy każdy uczeń miał okazję zrobić własną pizzę z ulubionymi dodatkami oraz zobaczyć jak wygląda prawdziwy piec do jej wypiekania. Uczta była przepyszna, popijaliśmy owocową lemoniadą oraz relaksowaliśmy się przy wspólnych rozmowach. Pizze były tak różnorodne jak różnorodni jesteśmy my sami. Okazało się, że niektórzy z nas w ogóle za pizzą nie przepadali ale wyszli z przekonaniem, że od tego dnia jest to ich najlepsze danie!

Po odpoczynku przy grach, zabawach i kolorowankach czekała na nas słodka niespodzianka... byliśmy zaskoczeni bo kto by nie był czekoladową pizzą?? Taki mix jedliśmy po raz pierwszy. Po słodyczach i pizzy przyszedł czas na zdrowy koktajl którego podstawowym składnikiem był tak mało lubiany przez dzieci szpinak, jednak w połączeniu z kiwi i słodkim bananem okazał się świetną przekąską.

Z tak zapełnionymi brzuszkami podziękowaliśmy pracownikom wręczając sadzonki kwiatów, które pod patronatem pizzeri Mafia są zbierane na 700 rocznicę Sulechowa.

Klasa II i III jeszcze raz dziękuje za pyszne dania oraz za przekazanie nam wiedzy!

Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??Mamma Mia! - Pizza na śniadanie??