Powiatowe zawody mini piłki ręcznej


Powiatowe zawody mini piłki ręcznej

6 marca2019 roku w hali sportowej LUBUSZANKA w Czerwieńsku odbyły się Powiatowe zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci.

W zawodach uczestniczyły drużyny z Czerwieńska, SP 1 Sulechów, SP 3 Sulechów i z Trzebiechowa.

Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Biegała, Hanna Marcinek, Oliwia Leśniewska, Monika Horodniczy Maria Sobczuk, Patrycja Stryjek, Weronika Włoszyn, Patrycja Kisiel, Natalia Lupa, Patrycja Szmicel, Amelia Pazoła, Anastasiia Hryshchuk, Alicja Hojka, Aleksandra Pełka.

Wszystkie dziewczęta bardzo dzielnie walczyły w każdym meczu godnie reprezentując naszą szkołę.

Gratulujemy!!!

Halowy Turniej trampkarzy o Puchar Wójta Gminy Trzebiechów


Halowy Turniej trampkarzy o Puchar Wójta Gminy Trzebiechów

23 lutego w sali gimnastycznej w Trzebiechowie odbył się Turniej trampkarzy o Puchar Wójta Gminy Trzebiechów.

W zawodach wzięły udział następujące drużyny: Błękitni Lubięcin I, Błękitni Lubięcin II, Mewa Cigacice, Trzebiechów I, i Trzebiechów II.

W drużynie Trzebiechów I grali: Jakub Słoboda, Szymon Cepowski, Karol Horodniczy, Marcel Wrubel, Krystian Kołodziej, Artur Hirsz, Michał Nowicki i Karol Stafecki.

W drużynie Trzebiechów II grali: Aleksandra Cepowska, Bartosz Obiegała, Michał Piszczyk, Adam Karolak, Norbert Doliński, Igor Maćkowiak, Nikodem Czuba, Dawid Łuczyński, Wiktor Kłodawski.

Mecze rozgrywane były systemem Każdy z każdym i trwały 10 minut bez zmiany stron.

Ogólna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce Mewa Cigacice,
II miejsce Błękitni Lubięcin I
II miejsce Trzebiechów II,
IV miejsce Trzebiechów I
V miejsce Błękitni Lubięcin II

Gramy w Tymbarku


Gramy w Tymbarku

5 listopada w Zielonej Górze uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX edycji powiatowego turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. W grupie wiekowej U-12.

Drużynę chłopców reprezentowali: Cipora Piotr, Winowski Wiktor, Bejger Tomasz, Henkel Sebastian, Hyży Gracjan, Leśniewski Miłosz, Mazurczak Mikołaj, Sinicki Hubert.

W drużynie dziewcząt zagrały: Piszczyk Michalina, Horodniczy Monika, Gąsiorowska Natalia, Pazoła Amelia, Hojka Alicja, Niewiadomska Hanna, Pitura Martyna, Rachuba Nikola, Śnieguła Julia, Woźnica Dagmara.

W grupie chłopców rywalizowały drużyny: Kije, Niwiska, Babimost, Czerwieńsk i Trzebiechów. Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce.

W grupie dziewcząt były tylko dwie drużyny z Niwisk i Trzebiechowa.

Po zaciętej walce mecz wygrały trzebiechowianki kwalifikując się tym samym do zawodów wojewódzkich, które odbędą się wiosną.

Wszystkim uczniom za godne reprezentowanie szkoły dziękujemy!!
Dziewczętom gratulujemy awansu!!

S K S dla NIEPODLEGŁEJ


S K S dla NIEPODLEGŁEJ

Uczniowie naszej szkoły od biorą udział w zajęciach SKS w ramach projektu „SKS 2018”

Z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości wzięliśmy udział w akcji ”SKS dla NIEPODLEGŁEJ”.

Zrobiliśmy zdjęcie które ukazało się w pięknym kolażu. Trzebiechowianie oznaczeni są kółkiem.

II miejsce naszej żeńskiej sztafety w zawodach powiatowych w Babimoście


II miejsce naszej żeńskiej sztafety w zawodach powiatowych w Babimoście

27 września w Babimoście odbyły się zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych. Nasza szkoła wysłała sztafety w czterech kategoriach. Najlepiej spisały się dziewczęta w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które stanęły na drugim stopniu podium. Chłopcy w tej kategorii nie wystartowali z powodów niedociągnięć organizacyjnych. Młodsze dziewczęta zajęły IV miejsce na siedem sztafet, a młodsi chłopcy V miejsce na osiem sztafet. Gratulujemy startującym reprezentantom naszej szkoły uzyskanych miejsc.

Skład Wicemistrzyń Powiatu:
Nikola Paziewicz, Julia Antecka, Julianna Lesiuk, Pola Stec, Aleksandra Cepowska, Majka Dobrowolska, Oliwia Włosek, Wiktoria Stawiarz i Anna Hutor.

Skład czwartej sztafety w powiecie:
Weronika Wołoszyn, Patrycja Kisiel, Natalia Lupa, Maria Sobczuk, Julia Śnieguła, Hanna Marcinek, Julia Ostrowska, Natalia Gąsiorowska, Monika Horodniczy.

Skład piątej sztafety w powiecie:
Gracjan Hyży, Tomasz Bejger, Piotr Cipora, Norbert Doliński, Karol Horodniczy, Patryk Raczykowski, Kacper Wojdyła, Karol Stafecki i Miłosz Leśniewski.

Nasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medal


Nasze małe piłkarki nożne wywalczyły srebrny medal

4 czerwca 2018 r. w Żarach odbył się Finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii Igrzysk Dzieci w mini piłce nożnej dziewcząt.

W zawodach uczestniczyły drużyny z: Gorzowa Wielkopolskiego, Krzeszyc, Świebodzina, Żar, Sławy, Strzelec Krajeńskich i Trzebiechowa.

Naszą szkołę reprezentowały:
Cepowska Aleksandra,
Dobrowolska Maja,
Bargiel Iga,
Biegała Aleksandra,
Lupa Natalia,
Pilarska Magdalena,
Sobczuk Maria,
Stawiarz Wiktoria,
Stec Pola,
Wesołowska Oliwia.

Półfinały województwa w mini piłce nożnej dziewcząt


Powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt

4 czerwca 2018 r. w Gubinie zostały rozegrane Półfinały województwa lubuskiego w mini piłce nożnej dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały:
Oliwia Wesołowska,
Pola Stec,
Maria Sobczuk,
Natalia Lupa,
Magdalena Pilarska,
Hanna Marcinek,
Maja Dobrowolska,
Aleksandra Cepowska,
Aleksandra Biegała.

Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce i tym samym zakwalifikowały się do zawodów wojewódzkich.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki w dalszej rywalizacji!!!!!!!!!

Powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt


Powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt

Dnia 14.05.2018 r. w Kargowej odbyły się Mistrzostwa powiatu zielonogórskiego w piłce nożnej dziewcząt.

W zawodach uczestniczyły drużyny z Kargowej, Świdnicy i Trzebiechowa.

Mecze trwały 2x15 minut i rozegrane zostały w systemie każdy z każdym.

Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych


Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych

10 kwietnia w trzebiechowskim parku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

Naszą szkołę w kategorii Igrzysk Dzieci dziewcząt reprezentowały: Dąbrowska Maja, Cepowska Aleksandra, Hutor Anna, Kisiel Patrycja, Marcinek Hanna, Sobczuk Maria, Stawiarz Wiktoria, Stec Pola, Iga Bargiel.

Chłopcy: Doliński Norbert, Horodniczy Karol, Hyży Gracjan, Kłodawski Wiktor, Maćkowiak Igor, Naskręt Kamil, Stafecki Karol, Wojdyła Kacper, Wrubel Marcel.

Dziewczęta zajęły V a chłopcy III miejsce.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt: Antecka Julia, Daszkiewicz Kornelia, Daszkiewicz Wiktoria, Grązka Kornelia, Lesiuk Julianna, Ostrowska Klaudia, Paziewicz Nikola, Włosek Oliwia.

Chłopcy: Bednarski Dominik, Heinowski Wiktor, Klimczyk Gracjan, Koseski Marcin, Kowalewicz Szymon, Osaczuk Patryk Sokół Mateusz, Wojtas Artur, Niewiadomski Dariusz.

Dziewczęta zajęły III miejsce, chłopcy również II miejsce.

Wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły GRATULUJEMY!!!

Wielkie podziękowania dla Pani Pielęgniarki Doroty Dąbek, oraz strażaków, którzy z grupą młodzieży dbali o bezpieczeństwo zawodników na trasie biegów!!!!

Mistrzostwa Powiatu zielonogórskiego w mini piłce ręcznej szkół podstawowych dziewcząt


Mistrzostwa Powiatu zielonogórskiego w mini piłce ręcznej szkół podstawowych dziewcząt

W marcu w trzebiechowskiej sali gimnastycznej rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w mini piłce ręcznej szkół podstawowych dziewcząt.

W naszej drużynie grały: Aleksandra Biegała, Aleksandra Cepowska, Maja Dobrowolska, Patrycja Kisiel, Natalia Lupa, Oliwia Leśniewska, Hanna Marcinek, Aleksandra Pełka, Magdalena Pilarska, Iga Bargiel, Maria Sobczuk, Pola Stec, Oliwia Wesołowska, Weronika Wołoszyn.

W zawodach uczestniczyły także drużyny z Sulechowa i Czerwieńska.

Wyniki meczów przedstawiają się następująco:
Czerwieńsk – Sulechów   2:15
Sulechów – Trzebiechów   5:5
Czerwieńsk -Trzebiechów   1:13

W ogólnej klasyfikacji nasze dziewczęta zajęły II miejsce.