Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Przełaje

Dnia 12 października na terenie trzebiechowskiego parku kolejny raz odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W kategorii dziewcząt szkół podstawowych biegło 88 uczestniczek reprezentujących następujące szkoły: SP 1 Sulechów, SP 3 Sulechów, Nowe Kramsko, Kargowa, Cigacice, Bojadła, Buków, Przylep, Babimost, Leśniów Wielki, Kargowa, Niwiska, Brody, Kije, Buków, Klenica, Nietków, Czerwieńsk i Trzebiechów.

Z naszej szkoły biegły następujące dziewczęta: Klaudia Rejmak z kl. 6 a(4 miejsce),Sylwia Koseska z kl. 6 a (18 miejsce), Marika Hyża z kl. 6 a (22 miejsce), Paulina Bajon z kl. 6 a (27 miejsce), Oktawia Wołoszyn z kl. 5 b (30 miejcse), Paulina Raźna z kl. 5 a (64 miejsce), Karolina Sikoera z kl. 6 a (75 miejsce), Karolina Koseska z kl. 5 a (80 miejsce).

W grupie chłopców biegło 99 uczestników reprezentujących następujące szkoły: Nowogród Bobrzański, SP 1 Sulechów, SP 3 Sulechów, Kargowa, Babimost, Nietków, Klenica, Kalsk, Niwiska, Cigacice, Leśniów Wielki, Nowe Kramsko, Bojadła, Kargowa, Kije i Trzebiechów.

Z naszej szkoły biegli następujący chłopcy: Kamil Zygmunt z kl. 6 b (4 miejsce), Kamil Włosek z kl. 6 b (7 miejsce), Łukasz Wąsik z kl. 5 a (11 miejsce), Dawid Jarocki z kl. 6 a (12 miejsce). Paweł Koseski z kl. 5 a (18 miejsce), Oskar Maśląg z kl. 6 a (31 miejsce), Sylwester Sobiech z kl. 5 b (32 miejsce), Mikołaj Naskręt z kl. 5 a (65 miejsce), Jakub Dąbek z kl. 5 a (71 miejsce), Maciej Chlebuś z kl. 5 a (72 miejsce), Kacper Hryszkiewicz z kl. 6 a (84 miejsce), Sebastian Tomiak z kl. 4 b (98 miejsce).

Zawodnicy którzy zajęli miejsca od pierwszego do dziesiątego zakwalifikowali się do Mistrzostw Województwa.