Mini piłka nożna - Igrzyska Dzieci

Dnia 9 maja 2019 roku w Nowogrodzie Bobrzańskim odbyły się Powiatowe zawody w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

W kategorii dziewcząt rywalizowały drużyny z: SP Brody i Trzebiechów, w kategorii chłopców: SP Czerwieńsk, Nowogród Bobrzański i Trzebiechów.

Naszą szkołę reprezentowały następujące dziewczęta: Aleksandra Biegała, Amelia Pazoła, Patrycja Górkiewicz, Patrycja Szmicel, Monika Horodniczy, Nikola Rachuba, Julia Śnieguła, Patrycja Pitura, Maria Sobczuk.

Drużyna chłopców: Kamil Naskręt, Karol Horodniczy, Michał Nowicki, Norbert Doliński, Kacper Wojdyła, Karol Stafecki, Miłosz Leśniewski, Patryk Raczykowski.

W ogólnej klasyfikacji dziewczęta z Trzebiechowa zajęły II miejsce, chłopcy III.

Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę.