Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci w zawodach powiatowych, które odbyły się 12 marca 2019 roku w Świdnicy, w piłce ręcznej w kategorii chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po bardzo zaciętych spotkaniach zajęli ostatecznie drugie miejsce, przegrywając jedynie z zawodnikami ze szkoły ze Świdnicy 8:14. W zawodach startowali również zawodnicy z SP 1 Sulechów, z którymi nasi wygrali 12:7 i zawodnicy z Czerwieńska, z którymi nasi zremisowali 7:7, by ostatecznie wygrać w rzutach karnych 2:1. Gratulujemy!!!

Skład reprezentantów trzebiechowskiej szkoły:
Osaczuk Patryk, Maćkowiak Igor – obaj bramka, Kusik Kacper – środkowy rozgrywający, Obiegała Bartosz - prawy rozgrywający, Pełka Kacper, Bednarski Dominik – obaj lewy rozgrywający, Słoboda Jakub – obrotowy, Wojtas Artur , Karolak Adam– obaj prawy atakujący, Cepowski Szymon, Niewiadomski Dariusz – obaj lewy atakujący.

Wicemistrzostwo powiatu zielonogórskiego w piłce ręcznej chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!Wicemistrzostwo powiatu zielonogórskiego w piłce ręcznej chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!Wicemistrzostwo powiatu zielonogórskiego w piłce ręcznej chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!Wicemistrzostwo powiatu zielonogórskiego w piłce ręcznej chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!Wicemistrzostwo powiatu zielonogórskiego w piłce ręcznej chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!Wicemistrzostwo powiatu zielonogórskiego w piłce ręcznej chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!Wicemistrzostwo powiatu zielonogórskiego w piłce ręcznej chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!