Rejonowe zawody w mini piłce ręcznej

Dnia 20.03.2019 r. w Gubinie odbyły się Rejonowe zawody w mini piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach brali udział uczniowie ze szkół podstawowych z Gubina, Zielonej Góry i Trzebiechowa.

Naszą szkołę reprezentowali: Norbert Doliński, Karol Horodniczy, Wiktor Kłodawski, Kamil Naskręt, Michał Nowicki, Miłosz Leśniewski, Patryk Raczykowski, Wiktor Winowski, Piotr Cipora, Kacper Wojdyła i Karol Stafecki.

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym i trwały 2x10 minut.

W ogólnej klasyfikacji zawodnicy z Trzebiechowa zajęli III miejsce i godnie reprezentowali naszą szkołę.