Powiatowe zawody mini piłki ręcznej

6 marca2019 roku w hali sportowej LUBUSZANKA w Czerwieńsku odbyły się Powiatowe zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci.

W zawodach uczestniczyły drużyny z Czerwieńska, SP 1 Sulechów, SP 3 Sulechów i z Trzebiechowa.

Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Biegała, Hanna Marcinek, Oliwia Leśniewska, Monika Horodniczy Maria Sobczuk, Patrycja Stryjek, Weronika Włoszyn, Patrycja Kisiel, Natalia Lupa, Patrycja Szmicel, Amelia Pazoła, Anastasiia Hryshchuk, Alicja Hojka, Aleksandra Pełka.

Wszystkie dziewczęta bardzo dzielnie walczyły w każdym meczu godnie reprezentując naszą szkołę.

Gratulujemy!!!