Nasi Mistrzami Powiatu w piłce ręcznej chłopców w Igrzyskach Dzieci

Rewelacyjnie spisali się nasi reprezentanci w zawodach powiatowych piłki ręcznej chłopców w Igrzyskach Dzieci. Zawody odbyły się w Czerwieńsku 13 marca 2019 roku. W sposób bardzo przekonujący udowodnili, że tworzą najlepszą drużynę piłki ręcznej, w tej kategorii wiekowej, w powiecie zielonogórskim. Grając z zespołami z Świdnicy 12:1, z SP1 Sulechów 12:3, z SP3 Sulechów 15:2 i z Czerwieńska 4:4 k. 2:1 zdobyli tytuł Mistrza Powiatu! Gratulujemy!!!

Skład naszego zespołu:
Naskręt Kamil – bramka, Doliński Norbert – środkowy rozgrywający, Kłodawski Wiktor, Raczykowski Patryk, Nowicki Michał – boczni rozgrywający, Cipora Piotr, Stafecki Karol, Winowski Wiktor, Wojdyła Kacper, Horodniczy Karol – atakujący.

Najwięcej bramek w naszym zespole rzucił Karol Horodniczy, na szczególne wyróżnienie zasługuje też Norbert Doliński, który bardzo dobrze kierował grą drużyny.