Gramy w Tymbarku

5 listopada w Zielonej Górze uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX edycji powiatowego turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. W grupie wiekowej U-12.

Drużynę chłopców reprezentowali: Cipora Piotr, Winowski Wiktor, Bejger Tomasz, Henkel Sebastian, Hyży Gracjan, Leśniewski Miłosz, Mazurczak Mikołaj, Sinicki Hubert.

W drużynie dziewcząt zagrały: Piszczyk Michalina, Horodniczy Monika, Gąsiorowska Natalia, Pazoła Amelia, Hojka Alicja, Niewiadomska Hanna, Pitura Martyna, Rachuba Nikola, Śnieguła Julia, Woźnica Dagmara.

W grupie chłopców rywalizowały drużyny: Kije, Niwiska, Babimost, Czerwieńsk i Trzebiechów. Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce.

W grupie dziewcząt były tylko dwie drużyny z Niwisk i Trzebiechowa.

Po zaciętej walce mecz wygrały trzebiechowianki kwalifikując się tym samym do zawodów wojewódzkich, które odbędą się wiosną.

Wszystkim uczniom za godne reprezentowanie szkoły dziękujemy!!
Dziewczętom gratulujemy awansu!!

Gramy w TymbarkuGramy w TymbarkuGramy w TymbarkuGramy w TymbarkuGramy w TymbarkuGramy w TymbarkuGramy w TymbarkuGramy w TymbarkuGramy w TymbarkuGramy w TymbarkuGramy w TymbarkuGramy w Tymbarku