Wielki sukces naszych dziewcząt

Dziewczęta z naszej szkoły podstawowej w ubiegłym roku szkolnym dokonały wielkiej rzeczy. Wygrywając zawody mini piłki nożnej na szczeblu ośrodka i powiatu dotarły do rozgrywek wojewódzkich, gdzie wywalczyły III miejsce, to największy nasz sukces od wielu lat.

W trzebiechowskiej drużynie grały: Kornelia Grązka, Paulina Rak, Dagmara Sołtys, Dominika Słota, Aleksandra Cepowska, Pola Stec, Aleksandra Biegała, Oliwia Włosek, Oliwia Wesołowska, Magdalena Pilarska, Dominika Mikołajczak i Iga Bargiel.