Trzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Trzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

01.02.2018 roku w Świdnicy odbył się turniej powiatowy w piłce ręcznej w kategorii chłopców rocz. 2002-2004. Na tym turnieju nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów. O miano najlepszej drużyny w powiecie zielonogórskim walczyli oni z zawodnikami zespołów z Czerwieńska, Świdnicy, Kargowej i Sulechowa. Ci pierwsi okazali się najlepsi wygrywając wszystkie swoje mecze. Nasz zespół wygrał dwa mecze, co dało im trzecie miejsce i pamiątkowe – brązowe medale. Bardzo Wam chłopcy gratulujemy i dziękujemy za waleczność i godną sportowca postawę.

Skład drużyny z Trzebiechowa:
Szymon Cepowski, Wiktor Heinowski, Krzysztof Holewa, Gracjan Klimczyk, Kacper Kusik, Bartosz Obiegała, Patryk Osaczuk, Krzysztof Pilarski, Jakub Słoboda, Oskar Szymański, Dawid Werwiński, Wiktor Winiarz, Artur Wojtas.

Wyniki meczów w kolejności rozgrywania:

Trzebiechów – Sulechów 14:3
Kargowa – Świdnica 10:3
Czerwieńsk - Trzebiechów 10:5
Kargowa – Czerwieńsk 1:9
Sulechów – Świdnica 7:6
Trzebiechów – Kargowa 5:10
Czerwieńsk – Świdnica 12:2
Sulechów – Czerwieńsk 5:10
Świdnica – Trzebiechów 4:12
Sulechów – Kargowa 5:11

Trzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejTrzecie miejsce naszych chłopców w piłce ręcznej w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej