Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych

10 kwietnia w trzebiechowskim parku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

Naszą szkołę w kategorii Igrzysk Dzieci dziewcząt reprezentowały: Dąbrowska Maja, Cepowska Aleksandra, Hutor Anna, Kisiel Patrycja, Marcinek Hanna, Sobczuk Maria, Stawiarz Wiktoria, Stec Pola, Iga Bargiel.

Chłopcy: Doliński Norbert, Horodniczy Karol, Hyży Gracjan, Kłodawski Wiktor, Maćkowiak Igor, Naskręt Kamil, Stafecki Karol, Wojdyła Kacper, Wrubel Marcel.

Dziewczęta zajęły V a chłopcy III miejsce.

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt: Antecka Julia, Daszkiewicz Kornelia, Daszkiewicz Wiktoria, Grązka Kornelia, Lesiuk Julianna, Ostrowska Klaudia, Paziewicz Nikola, Włosek Oliwia.

Chłopcy: Bednarski Dominik, Heinowski Wiktor, Klimczyk Gracjan, Koseski Marcin, Kowalewicz Szymon, Osaczuk Patryk Sokół Mateusz, Wojtas Artur, Niewiadomski Dariusz.

Dziewczęta zajęły III miejsce, chłopcy również II miejsce.

Wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły GRATULUJEMY!!!

Wielkie podziękowania dla Pani Pielęgniarki Doroty Dąbek, oraz strażaków, którzy z grupą młodzieży dbali o bezpieczeństwo zawodników na trasie biegów!!!!