Nasze wspaniałe koszykarki

11 kwietnia we Wschowie odbyły się Półfinały Województwa Lubuskiego w mini koszykówce dziewcząt w kategorii szkół podstawowych. Droga do tego szczebla zawodów, to pasmo zwycięstw naszych wspaniałych dziewcząt.

7 marca w Sulechowie rozegrałyśmy Mistrzostwa Powiatu, gdzie nasza drużyna po wygranych meczach z Kargową 21-2, Czerwieńskiem 16-8 i ZS Sulechów 26-6 zajęła I miejsce i awansowała do zawodów Rejonowych, które rozegrane zostały 12 kwietnia w Przylepie.

Tu po wspaniałej walce również zajęły I miejsce z następującymi wynikami meczów:
z Gubinem 12-4 i Przylepem 16-10.

Ta wygrana zapewniła dziewczętom udział w Półfinałach Województwa Lubuskiego, które rozegrane zostały we Wschowie.

Tym razem o zwycięstwo było dużo trudniej w meczu ze Szprotawą przegrały 17-34, z Przylepem wygrały 36-10, ze względów technicznych meczu ze Wschową nie zagrały, co dało wspaniałe III miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Włosek, Dominika Słota, Natalia Miguń, Paulina Rak, Dagmara Sołtys, Kornelia Grązka, Domonika Mikołajczak, Pola Stec, Aleksandra Cepowska, Aleksandra Biegała, Oliwia Wesołowska, Magdalena Pilarska, Iga Bargiel.

Dziewczęta w każdy rozegrany mecz włożyły ogromny wysiłek i zostawiły na boisku za każdym razem "kawał walecznego serducha", zawsze godnie i z pełną kulturą reprezentowały Szkołę Podstawową w Trzebiechowie, za co Im serdecznie dziękuję i gratuluję nie tylko w swoim imieniu, lecz także w imieniu Dyrekcji.