Nasi na turnieju w Cigacicach

Nasi na turnieju w Cigacicach

Szkoła Podstawowa w Cigacicach była organizatorem 28.05 pikniku majowego, w ramach którego zorganizowany został turniej piłki nożnej dla młodzików – III Memoriał Andrzeja Włodka, znanego w Cigacicach działacza sportowego. Organizatorzy zaprosili na ten turniej uczniów trzebiechowskiej szkoły podstawowej, którzy rywalizowali z uczniami miejscowej podstawówki.

Zarówno miejscowi jak i przyjezdni utworzyli po kilka 5-osobowych drużyn, które rywalizowały systemem "każdy z każdym". W sumie rozegrano 11 spotkań. W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce i pamiątkowy puchar zdobył pierwszy zespół z Trzebiechowa. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami. Na zakończenie, po sesji zdjęciowej, młodzi piłkarze zostali poczęstowani pysznymi lodami.

W turnieju uczestniczyli: Alan Mikołajczak, Nikodem Czuba, Wiktor Kłodawski, Igor Maćkowiak, Kamil Naskręt, Marcel Wrubel, Krystian Kołodziej, Marcin Koseski, Szymon Cepowski, Bartosz Obiegała, Michał Piszczyk, Jakub Słoboda.

Nasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w CigacicachNasi na turnieju w Cigacicach