Ośrodkowe zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w kategorii szkół podstawowych

1 i 6 kwietnia na Orliku przy Szkole Podstawowej w Kargowej odbyły się Ośrodkowe zawody w piątkach piłkarskich dziewcząt i chłopców w kategorii szkół podstawowych.

W zawodach dziewcząt startowały drużyny z: Babimostu, Kargowej, Podmokli i Trzebiechowa.

Naszą drużynę reprezentowały: Pola Stec, Zuzanna Nowak, Dominika Słota, Dominika Mikołajczak, Kornelia Grązka, Oliwia Włosek, Paulina Rak, Dagmara Sołtys i Nikola Paziewicz.

Wyniki meczów naszej drużyny przedstawiają się następująco:
Trzebiechów – Kargowa      1:1
Trzebiechów – Podmokle    2:1
Trzebiechów – Babimost    3:0

Mecze były bardzo wyrównane, w końcowej klasyfikacji trzebiechowianki zajęły II miejsce.

W zawodach chłopców wystąpiły drużyny z: Kargowej, Podmokli Małych, Babimostu, Nowego Kramska, Klenicy, Bojadeł i Trzebiechowa.

W naszej chłopięcej drużynie zagrali: Krzysztof Holewa, Wiktor Winiarz, Artur Wojtas, Wiktor Heinowski, Patryk Osaczuk, Dawid Werwiński, Marcin Koseski, Michał Piszczyk, Krystian Kołodziej, Igor Maćkowiak i Karol Horodniczy.

Wyniki meczów chłopców:

eliminacje w grupie:
Trzebiechów – Podmokle             3:4
Trzebiechów – Nowe Kramsko   2:0

półfinał:
Trzebiechów – Klenica                 5:0

finał:
Trzebiechów – Nowe Kramsko   1:4

W klasyfikacji końcowej nasi chłopcy zajęli II miejsce.

Za godne reprezentowanie szkoły wszystkim zawodniczkom i zawodnikom bardzo dziękujemy !!!!!!!!!