Zawody ośrodkowe w piłce nożnej chłopców ze szkoły podstawowej

Piłkarz

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sulechowie był organizatorem Mistrzostw Ośrodka Sulechowa Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej "5" chłopców, które odbyły się 24 października 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sulechowie.

Ze względu na dużą ilość zespołów podjęto decyzję rozegrania meczy w dwóch grupach. Szkoła z Trzebiechowa rywalizowała w grupie A, którą podzielono dodatkowo na dwie podgrupy: Trzebiechów, Buków, Kije, Kalsk oraz SP nr 3 Sulechów, Brody, Cigacice.

Eliminacje w podgrupie zakończyły się awansem naszego zespołu do gry półfinałowej z pierwszego miejsca, po meczach z drużynami ze szkół z Bukowa 2 : 0, z Kij 0 : 0 i z Kalska 4 : 0. Do gry półfinałowej awansował również z drugiego miejsca zespół ze szkoły z Kij. Z drugiej podgrupy awansowały zespoły z Sulechowa i z Brodów.

Niestety mecz półfinałowy zakończył się porażką z Brodami po rzutach karnych 2 : 0 /w normalnym czasie 0 : 0/, co dało miejsce 3 w grupie A i 5 miejsce w całym turnieju.

Do finału powiatowego awansowały zespoły: z grupy A - SP 3 Sulechów, z grupy B – SP Podmokle Małe.

Skład naszej reprezentacji:
bramka – Oskar Szymański, Marcin Polewiak