Trampkarze runda jesienna 2013 r.

Zmieszanymi uczuciami zakończyli rozgrywki trampkarze GKS "Piast-Parkowia" Trzebiechów. W ostatnim meczu rozgrywanym w Głuchowie z UKP III Zielona Góra padł wynik 3:4 dla zielonogórzan. Przed meczem można było optymistycznie celować w zwycięstwo, a przynajmniej w wynik remisowy, tym bardziej, że wyniki z innymi rywalami były podobne.

Zaczęło się bardzo dobrze, pierwsze dwie bramki strzelili nasi zawodnicy bardzo szybko. Po kilkunastu minutach odpowiedzieli bramką przeciwnicy. Minęło zaledwie 2 minuty gdy szybkim rajdem Gracjan Zając doprowadził do strzelenia trzeciej bramki dla naszej drużyny. Wydawało się, że zwycięstwo mamy już w kieszeni, nic mylnego. W drugiej połowie trener z UKP wymienił prawie połowę drużyny, która złapała jakby dodatkowy oddech i zaczęła stopniowo dominować na boisku. Konsekwencją długiej ławki u przeciwników i bardzo krótkiej, w tym dniu, u gospodarzy, były trzy bramki dla gości. Niemniej mecz był bardzo zacięty i prowadzony w bardzo szybkim tempie, a równocześnie w sportowej atmosferze i bardzo małej liczbie fauli.

Mimo przegranej w ostatniej kolejce nasza drużyna z 18 punktami, 53 bramkami strzelonymi i 27 straconymi, uplasowała się na bardzo dobrej trzeciej pozycji. Plan został wypełniony w 100%, gdyż przed rozgrywkami zakładano miejsce w pierwszej trójce. Pełne tabele z rozgrywek trampkarzy można oglądać na stronach internetowych ODRA Klenica i MKS CARGOVIA Kargowa. Wyniki i terminy wszystkich meczy drużyny z Trzebiechowa w rundzie jesiennej 2013 roku:

17.09 GKS "PIAST-PARKOWIA TRZEBIECHÓW - UKS"DĄBRÓWKA" KARGOWA 7 : 3
08.09 PIAST CZERWIEŃSK - GKS "PIAST-PARKOWIA TRZEBIECHÓW 2 : 13
15.09 GKS "PIAST-PARKOWIA TRZEBIECHÓW – UKP II ZIELONA GÓRA 1 : 13
21.09 ODRA NIETKÓW - GKS "PIAST-PARKOWIA TRZEBIECHÓW 1 : 5
28.09 GKS "PIAST-PARKOWIA TRZEBIECHÓW – KP ŚWIDNICA 7 : 0
06.10 TS PRZYLEP - GKS "PIAST-PARKOWIA TRZEBIECHÓW 3 : 11
19.10 ODRA KLENICA - GKS "PIAST-PARKOWIA TRZEBIECHÓW 1 : 6
26.10 GKS "PIAST-PARKOWIA TRZEBIECHÓW – UKP III ZIELONA GÓRA 3 : 4