Nasze piłkarki zagrały w Półfinale Wojewódzkim piłki nożnej i rejonie piłki ręcznej

Po wygranych zawodach ośrodkowych, po zwycięstwie w zawodach powiatowych dziewczęca gimnazjalna drużyna piłkarek nożnych zakwalifikowała się do Półfinałów Województwa, które rozegrane zostały w Nowej Soli.

W zawodach wzięły udział drużyny z: Zielonej Góry, Dąbia, Krosna Odrzańskiego, Trzebiechowa, Nowogrodu Bobrzańskiego, Nowego Miasteczka, Nowej Soli, Trzebiela, Jasienia, Ciosańca, Sławy, Żagania, Iłowy Żagańskiej.

Mecze rozgrywane były systemem brazylijskim, trwały 2x8 minut.

W drużynie grały:
Paulina Niewiadomska,
Klaudia Rejmak,
Sylwia Koseska,
Weronika Bandosz,
Magdalena Wołoszyn,
Oktawia Włoszyn,
Ewa Dziura,
Karolina Koseska,
Paulina Sobiech,
Agata Pasek.

Dziewczęta godnie reprezentowały szkołę. Zajęły miejsce w przedziale VI-VIII.

GRATULUJEMY SUKCESU!!!

Ta sama drużyna uzupełniona o:
Darię Niewiadomską,
Sandrę Zdaniewicz,
Paulinę Raźną,
Patrycję Piturę,
Monikę Pełkę
po wygranych zawodach powiatowych w piłkę ręczną zakwalifikowała się do zawodów rejonowych na których zajęła III miejsce.

To kolejny sukces naszych dziewcząt.

Piłkarki nożne ze szkoły podstawowej po wygranych zawodach ośrodkowych zajęły III miejsce w zawodach powiatowych.

Skład drużyny:
Aleksandra Nawrocka,
Andżelika Leśniewska,
Anna Bieniek,
Karolina Fornalczyk,
Weronika Michalak,
Wiktoria Spyra,
Monika Pilarska,
Natalia Dolińska,
Aleksandra Cipora,
Danuta Bajowska,