Turniej Orlików

Turniej orlików

Bardzo dużo emocji i niezapomnianych wrażeń dostarczył uczestnikom, jak również kibicom, turniej orlików o Puchar Przewodniczącego GKS "Piast-Parkowia" Trzebiechów. Turniej odbył się na hali sportowej w Trzebiechowie 13.04.2013 roku. Uczestniczyli w nim uczniowie klas IV i młodszych ze szkół z Ciosańca, z Bojadeł, z Klenicy i z Trzebiechowa.

W każdej drużynie oprócz chłopców startowały również dziewczęta. Najwięcej bo aż sześć było w składzie miejscowej drużyny, która po bardzo wyrównanej rywalizacji wygrała turniej. O końcowej kolejności zadecydowały bezpośrednie pojedynki. Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju wybrano ucznia ze Szkoły Podstawowej z Ciosańca Kajetana Siemczyka.

Skład trzebiechowskiej drużyny: D. Bajowska, M. Chlebuś, A. Cibora, N. Dolińska, W. Kiełbasiewicz, K. Mazurczak, Sz. Kowalewicz, M. Saganowski, O. Szymański, D. Wołoszyn, K. Sakowicz, M. Sokół.

Wyniki meczów w kolejności gier:

1. SP Ciosaniec – SP Klenica 3:4
2. SP Bojadła – SP Trzebiechów 0:1
3. SP Ciosaniec – SP Bojadła 0:2
4. SP Klenica – SP Trzebiechów 2:3
5. SP Trzebiechów – SP Ciosaniec 2:4
6. SP Klenica – SP Bojadła 1:3

Końcowa tabela:

1. SP Trzebiechów 6 pkt. 6 : 6
2. SP Bojadła 6 pkt. 5 : 2
3. SP Klenica 3 pkt. 7 : 9
4. SP Ciosaniec 3 pkt. 7 : 8