Mistrzostwa Ośrodka Sulechowa szkół podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt

13 listopada w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Sulechowie odbyły się Mistrzostwa Ośrodka Sulechowa Szkół Podstawowych w piłce ręcznej dziewcząt, na których nie mogło zabraknąć trzebiechowskiej drużyny.

Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice:

1. Martyna Dzierla,
  2. Karolina Koseska,
  3. Paulina Niewiadomska,
  4. Dominika Pełka,
  5. Eliza Koszelowska,
  6. Paulina Raźna,
  7. Oktawia Wołoszyn,
  8. Aleksandra Nawrocka,
  9. Weronika Michalak,
  10. Wiktoria Suzanowicz.

W zawodach brały udział następujące szkoły: SP 3 Sulechów, SP Kargowa, SP Babimost, SP 1 Sulechów.

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, 2x6 minut i odbywały się zgodnie z zasadą fair play. Trzebiechowianki walczyły bardzo dzielnie, na szczególną pochwałę zasługuje Paulina Niewiadomska grająca na pozycji bramkarza, oraz Paulina Raźna – kapitan, która strzeliła najwięcej bramek. Wszystkie godnie reprezentowały naszą szkołę.

W ogólnej klasyfikacji nasza drużyna zajęła II miejsce co dało nam kwalifikację do Mistrzostw Powiatu.