Pluszowi goście u "Zajączków"

Pluszowi goście u Zajączków

W piątek 23.11.2017 do naszego przedszkola zawitali pluszowi goście. Misie wraz ze swoimi opiekunami brały aktywny udział w zadaniach oraz konkursach. Dzieci poznały historię powstania pluszowego misia. Rozmawiały o postępowaniu misia na podstawie wiersza „Niedźwiadek Niejadek”. Były także wełniane wyklejanki oraz gimnastyka z misiami. Podczas konkursu „Co wiesz o niedźwiedziach" utrwaliliśmy zdobytą wiedzę na ich temat. Wśród wszystkich misiów odnaleźliśmy największego i najmniejszego.