100 – lecie Odzyskania Niepodległości w przedszkolu

Z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości nasze przedszkole wzięło udział w akcji „100 kartek na stulecie wolności naszego kraju” czyli wymianie pocztówkowej z przedszkolami z całej Polski. Wspólnie z rodzicami zorganizowaliśmy wystawę ”Moja piękna ojczyzna”. Z przyniesionych fotografii utworzyliśmy mapę ukazującą piękno naszego kraju. Dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym nt. ”Biało czerwone inspiracje”. Podczas zajęć przedszkolaki wykonywały symbole naszego kraju. W piątek 9 listopada Wzięliśmy udział w śpiewaniu hymnu z całą społecznością szkolną pn. ”Rekord dla Niepodległej”.