Dzień przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Tego dnia, dzieci w przedszkolu w Trzebiechowie zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Odwiedziła nas również wróżka z czarodziejskim pyłem, który sprawił, że wszystkie przedszkolaki są już grzeczne i uśmiechnięte. Nie zabrakło też małego co nieco. Na koniec każdy przedszkolak został uhonorowany medalem z tej wyjątkowej okazji.