Rodziny dzieci oraz ich domowi ulubieńcy

Podczas zajęć poszerzaliśmy wiedzę na temat rodzin dzieci, ich domów oraz domowych ulubieńców. "Wiewióreczki" przynosiły zdjęcia rodzin, nazywały ich członków oraz opowiadały o nich. Stworzyliśmy w sali galerię rodzinną. Przedszkolaki prezentowały na zdjęciach domy oraz mieszkania w których żyją. Poznawaliśmy także plany tych pomieszczeń. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się plan pałacu w który mieści się przedszkole. Wiele emocji wzbudziła także tematyka dotycząca domowych ulubieńców. Pani Krysia przedstawiła dzieciom swojego domowego ulubieńca żółwia.