Jesteśmy eko

W dniach 28-30 maja w naszym przedszkolu obchodziliśmy Eko-dni. Dzieci z grupy „Zajączki” poruszały na zajęciach tematykę zanieczyszczenia środowiska, oszczędzania zasobów wody słodkiej oraz negatywnych skutków palenia papierosów (wynikało to z realizowanego programu „Czyste powietrze wokół nas”). W ramach ekologicznych postanowień dzieci wykonały stworki z domowych i przedszkolnych odpadów, takich jak rolki po papierze, skrawki kolorowej makulatury, nakrętki po napojach.
30 maja obchodziliśmy również Dzień Dziecka nie mogło więc zabraknąć lodów oraz sportowych zabaw na naszym placu.

Jesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy ekoJesteśmy eko