II przegląd teatrzyków przedszkolnych

23 marca w Trzebiechowskim Ośrodku Kultury odbył się już II Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych zorganizowany przez nasze przedszkole. Wystąpiły 4 zaproszone przedszkola: „Kraina Marzeń” ze Swarzynic, „Mały Odkrywca” z Klenicy, Przedszkole Samorządowe w Bojadłach, Przedszkole przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulechowie oraz nasze 3 grupy: Jeżyki, Wiewióreczki i Zajączki.

Tematem tegorocznego przeglądu były Zwierzęta w literaturze dla dzieci. Przedstawienia były piękne, kolorowe i wesołe. Dziękujemy wszystkim występującym dzieciom, ich opiekunom oraz przybyłym gościom za wspaniałą zabawę. Szczególne podziękowania kierujemy również do Trzebiechowskiego Ośrodka Kultury za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.