Dzień Czekolady u Jeżyków

Któż nie lubi czekolady? Dzieci mogły zasmakować w tej ogromnej różnorodności smaków i konsystencji. Była i czekolada do picia i czekolada w kostkach. Dzięki wsparciu rodziców była możliwość wyboru między czekoladą mleczną a gorzką o różnej zawartości kakao, z dodatkiem karmelu, bakalii czy niczego. Ale największą frajdą było czekoladowe fondue. Mocząc chrupki kukurydziane w płynnej czekoladzie dzieci nie tylko rozkoszowały się smakiem czekolady, ale przede wszystkim świetnie się bawiły. Już niedługo powtórka, ale czekolada będzie dodatkiem do owoców :)

Dzień Czekolady u JeżykówDzień Czekolady u JeżykówDzień Czekolady u JeżykówDzień Czekolady u JeżykówDzień Czekolady u JeżykówDzień Czekolady u Jeżyków