Co można robić jesienią?

Jesień dostarcza przedszkolakom wiele możliwości do działania. Dzieci malowały, wyklejały, lepiły oraz zbierały liście, orzeszki bukowe, kasztany. Dowiedziały się, że jesień to nie tylko czas zbioru, ale również okres, w którym sadzi się niektóre rośliny.

18 października 2016 r. grupa "Zajączków" założyła w sali i w ogrodzie hodowle tulipanów.

W ogrodzie dzieci posadziły również hiacynty, krokusy, żonkile. Za kilka miesięcy obserwować będą efekty swojej pracy. Serdecznie dziękujemy mamie Szymona za zakup cebulek kwiatowych.

Co można robić jesienią?Co można robić jesienią?Co można robić jesienią?Co można robić jesienią?Co można robić jesienią?Co można robić jesienią?Co można robić jesienią?Co można robić jesienią?Co można robić jesienią?Co można robić jesienią?