Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia 2016 r. dzieci w przedszkolu odwiedził Mikołaj ze „Śnieżynką”. Oczywiście nie zapomniał o „Zajączkach”. Chociaż był bardzo zmęczony dotarł do sali starszaków, by je pochwalić i rozdać słodkie prezenty. Podczas spotkania „Zajączki” zaprezentowały Mikołajowi przedstawienie świąteczne. Okazało się, że nasz gość świetnie zna piosenki i kolędy, które prezentowały dzieci i włączył się do wspólnego śpiewu razem z nimi. W zabawach brała udział Pani Alicja Łukomska, która jest zastępcą dyrektora Zespołu Edukacyjnego. Było to miłe i wesołe spotkanie.

Mikołaj zostawił prezenty dla Szymona i Zuzi, którzy nie mogli być w tym dniu w przedszkolu ze względu na chorobę.

O dzieciach i mikołajkowych tradycjach pamiętała Pani Aleksandra Hamrol. Dzieci podczas pobytu na stołówce otrzymały czekoladowe mikołajki.

Ten dzień był wyjątkowo słodki. Olek częstował kolegów i koleżanki cukierkami, ponieważ 06 grudnia obchodził swoje 6 urodziny, a Marcel babeczkami upieczonymi przez mamę.