Przedszkolaki witają wiosnę

Ponieważ w pierwszym dniu wiosny odbył się Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych dzieci żegnały zimę i witały wiosnę 22 marca. Marcel, Ola i Hania przynieśli do przedszkola marzanny wykonane wspólnie z rodzicami w domu. Panie przygotowały dla dzieci kwiaty i kolorowe wstążeczki z bibuły na patyczkach. Wesoły korowód przedszkolaków przemaszerował ulicami Trzebiechowa na podwórko Pani Doroty Czuby. Podczas powrotu do przedszkola dzieci szukały i wskazywały oznaki wiosny.

Ten dzień był również dla nich chwilą relaksu po występach.