Laureaci konkursu plastycznego Bezpieczeństwo na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa

Bezpieczeństwo na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa

Dnia 09 czerwca 2017 r. w Zielonej Górze w oddziale KRUS odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpieczeństwo na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”. W uroczystości uczestniczył Szymon Banachowicz z grupy przedszkolnej „Zajączki” i  uczennica Szkoły Podstawowej z klasy III b Karolina Bieniek. Laureaci konkursu otrzymali wyróżnienia i nagrodzeni zostali upominkami. Dla Szymona był to dzień pełen wrażeń, ponieważ po odbiór nagrody pojechał pociągiem z Sulechowa do Zielonej Góry. Na ręce Pani Moniki Banachowicz, która towarzyszyła synowi podczas uroczystości przekazane zostały podziękowania dla Dyrekcji i nauczycieli Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie za przygotowanie dzieci do konkursu.